Warsztaty szkoleniowe dla zawodowych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka


 1 października, w siedzibie Ośrodka odbyły się

WARSZTATY SZKOLENIOWE
DLA ZAWODOWYCH RODZIN ZASTĘPCZYCH
I RODZINNYCH DOMÓW DZIECKA

Zaproszeni goście mieli możliwość wysłuchania dwóch poniższych wykładów, przeprowadzonych przez doświadczonych terapeutów:
Kształtowanie integracji sensorycznej w warunkach domowych –  mgr Iwona Spilis

Elementy metody werbo-tonalnej w kształtowaniu mowy małych dzieci – mgr Sylwia Mikulska

W ankiecie ewaluacyjnej, przeprowadzone szkolenie zostało bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Dołożymy wszelkich starań by kontynuować to wzbogacające w wiedzę przedsięwzięcie!

Zainetersowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Pani Sylwii Mikulskiej (tutaj)Iwona Spilis – mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, studia podyplomowe z surdopedagogiki i wczesnej logopedii klinicznej. Terapeuta integracji sensorycznej. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu integracji sensorycznej i terapii logopedycznej, słuchu i wzroku oraz kursy doskonalące nt. wczesnej interwencji, diagnozy i terapii dziecka 0-6 lat, diagnozy i terapii SI małego dziecka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi z trudnościami rozwojowymi.

Sylwia Mikulska – mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, studia podyplomowe z surdopedagogiki, logopedii i wczesnej logopedii klinicznej. Terapeuta integracji sensorycznej, kinezjologii edukacyjnej Brain Gym, metody werbo-tonalnej. Ukończyła wiele kursów z zakresu integracji sensorycznej, kinezjologii edukacyjnej i terapii logopedycznej, słuchu i wzroku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi z trudnościami rozwojowymi.