Zjazd Rodzin Adopcyjnych 2014

Chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za to spotkanie przepełnione życzliwością, wzruszeniem i radością. Patrzeć na Was spełnionych, szczęśliwych, zakochanych po uszy w swoich pociechach – to miód na nasze serca. Jest mi niezmiernie miło, że od kilku lat postanawiacie spędzić ten dzień z nami, że z roku na rok jest nas coraz więcej. Wiem, że nie każdemy z Was udało się dojechać – ale byliśmy z Wami myślami. W imieniu swoim i całego Zespołu (który spisał się na medal!!!) jeszce raz dziękuję za tak liczne przybycie. Do zobaczenia za rok!

Sylwia Flanc-Kowalewska
 

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA KIERUJĘ DO MALINOWYCH MARZEŃ, KTÓRE UŚWIETNIŁY TEN DZIEŃ WSPANIAŁYM PRZEDSTAWIENIEM pt. „KOZIOŁEK MATOŁEK”. DZIĘKUJEMY, ŻE ZNALAŁY DLA NAS CZAS!

NASZA PRZYGODA Z NIMI MOŻE NADAL TRWAĆ MALINOWE MARZENIA ZAPRASZAJĄ NAS DO SIEBIE SPRAWDŹ tutaj

WIELKIE UKŁONY  I OGROMNE DZIĘKUJE! ŚLEMY DO CUKIERNI ŻANETA Z KARPACZA, DZIĘKI KTÓREJ NASZE SPOTKANIA SĄ NIEPOWTARZALNIE SŁODKIE, PACHNĄCE I KOLOROWE, A TORT Z ROKU NA ROK CORAZ WIĘKSZY I CORAZ PIĘKNIEJSZY. WYPIEKI JECHAŁY DO NAS NOCĄ, WIEZLI JE WSPANIALI WOLONTARIUSZE, KTÓRYM JESTEM OGROMNIE WDZIĘCZNA. BEZ ICH POMOCY NIE DALIBYŚMY RADY. DZIĘKUJE!!!

JEŻELI ZATĘSKNICIE ZA CUKIERNIĄ ŻANETA MOŻECIE JĄ ZNALEŹĆ tutaj

 

A tak się bawiliśmy tego dnia  😉