SPOTKANIE Z ADOPCJĄ

ma slajd (1)-1

W związku z organizacją uroczystych obchodów 20-lecia Ośrodka Adopcyjnego SRK, z ogromną dumą mamy przyjemność zaprosić Państwa na Spotkanie z Adopcją.

Uroczystość odbędzie się 13 grudnia 2017r. o godzinie 10.00 w Teatrze Współczesnym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy zechcą zaszczycić nas swoją obecnością.

Jubileusz 20lat Ośrodka chcemy świętować Spotkaniem z Adopcją, na które zaprosiliśmy panią Romualdę Ulasińską – psychologa klinicznego, certyfikowaną psychoterapeutkę i superwizorkę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz certyfikowaną psychoterapeutkę  European Association for Psychotherapy, autorkę i współautorkę publikacji z dziedziny psychoterapii dzieci, młodzieży, rodzin oraz problematyki odżywiania i problematyki adopcji; związaną z Ambulatorium Terapii Rodzin i I Oddziałem Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Pani Ulsiańska podzieli się z nami swoimi doświadczeniami podczas wykładu Nadzieja i rozczarowanie.

Nie jest łatwo mówić o adopcji, dlatego jako prelegentów zaprosiliśmy również rodziców adopcyjnych, którzy zgodzili się podzielić własnymi doświadczeniami.

Kolejnym sposobem na mówienie otwarcie o adopcji będzie spektakl Wieża z klocków w reżyserii Arkadiusza Buszko. Przedstawienie powstało na podstawie opowiadania Katarzyny Kotowskiej, a na scenie zobaczymy i usłyszymy Magdalenę Myszkiewicz.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzanie przybycia do dnia 11.12.2017r. na adres mailowy: adopcje@adopcje.pl

 

Zespół OA SRK